Zespół

 

agatakluczynska

Agata Kluczyńska

Poznań
agata@adopcjemalamutow.pl
+48602718386

Przedsiębiorca. Właścicielka trzech malamutek: Dakotki, Czarnej Mamby i Nitki a także kilkunastu kotów i dwóch szczurów.

Prezes fundacji, główny koordynator wszystkich jej działań. W Fundacji zajmuje się rozliczeniami, aspektami prawnymi,  współpracą z organizacjami zewnętrznymi i hotelikami. Z pasją prowadzi najtrudniejsze przypadki psów wymagających specjalistycznego leczenia.

Iza Dobrosz

Izabella Dobrosz

Warszawa
iza@adopcjemalamutow.pl
+48608201555

Przedsiębiorca. Właścicielka dwóch malamutek Zuny i Alice oraz adoptowanego kundelka Negrusia.

Kocha psich seniorów, bo z ich oczu bije rozsadek i życiowa mądrość. Uważa że wiele problemów z psami tworzą sami właściciele, wciskając psa na siłę w ramy różnych teorii.

W fundacji zajmuje się szeroko rozumianą promocją oraz tym co każdy, szukaniem połączeń idealnych PIES – CZŁOWIEK.

 

milenaklups Milena Klupś

Poznań
milena@adopcjemalamutow.pl
+48512015080

Urzędnik państwowy. Właścicielka sympatycznej pary malamutów Teegana i Azji.

W Fundacji zajmuje się pozyskiwaniem przedmiotów i ich spieniężaniem poprzez sprzedaż w serwisach aukcyjnych. Koordynuje też współpracę z częścią hoteli

 

DSCF4566k

Martyna Parczewska

Zakopane
martyna@adopcjemalamutow.pl
+48608286295

Muzykolog, obecnie nauczyciel muzyki w gimnazjum, miłośniczka górskich wędrówek i podróży ; właścicielka 3 rodowodowych malamutów (hodowla Giewontowa Koliba FCI) i adopcyjnej hasiorki

W Fundacji zajmuje się przede wszystkim prowadzeniem adopcji oraz kontaktami ze współpracującymi schroniskami i organizacjami pomocowymi.

AFABER

Agnieszka Wojtków

Warszawa
agnieszka@adopcjemalamutow.pl
660 473 348

Trener szkolenia psów, behawiorysta COAPE, mgr pedagogiki, nauczyciel j. niemieckiego.

W fundacji przygotowuje nowych właścicieli do adopcji i służy poradami szkoleniowymi z zakresu opieki nad psem „z drugiej ręki”. Zaprasza do działu Szkolenia.

 

 

 

 

Katarzyna Wołowiec

katarzyna@adopcjemalamutow.pl
+48505367595

Z wykształcenia mgr prawa i administracji. Właścicielka w jej mniemaniu niepowtarzalnej malamutki oraz równie niepowtarzalnego owczarka podhalańskiego. Zgodnie egzystuje w domu także z królikiem i ślimakami egzotycznymi. W Fundacji zajmuje się przede wszystkim prowadzeniem adopcji i doradztwem prawnym.